• MOCNY KLEJ BOTERM GTA PODSUFITKI SKÓRY DO NATRYSKU

Symbol: 7586058730
31.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 18
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost 18
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 602637149

Zostaw telefon

KLEJ BOTERM GTA-BT na do natrysku. Odporny na wysoką temperaturę.

Do klejenia podsufitki, skór, gumy, tkanin, filcu, wykładzin podłogowych, korka, tektury,

płyt pilśniowych, metalu, drewna, betonu, wyrobów PCV.

image

*Opakowanie 0,8kg

*Gatunek I

*Nie zawiera szkodliwego toulenu

*Wyprodukowany w Polsce

przez Zakłady Chemiczne BOCHEM

CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA Mocny jednoskładnikowy klej na bazie roztworu kauczuku polichloroprenowego w rozpuszczalnikach organicznych. Nie zawiera szkodliwego dla zdrowia toluenu.

ZASTOSOWANIE Klej BOTERM GTA-BT stosuje się w przemyśle samochodowym i obuwniczym, tapicerskim. Bardzo dobrze sprawdza się przy klejeniu elementów tapicerki samochodowej, boczków drzwiowych, podsufitek itp. do blachy lub drewna. Jest odporny na wysoka temperaturę, dzięki czemu podsufitki nie ulegają odklejeniu od nagrzanego na słońcu dachu. Boterm GTA służy też do sklejania skór naturalnych i syntetycznych ze spodami z gumy, tuniskóru, styrogumy i skóry, a także do ręcznego ćwiekowania cholewek na podpodeszwy wykonane z płyt podpodeszwowych, tektury obuwniczej, wtórnej skóry itp. materiałów. Nadaje się do klejenia materiałów powszechnie używanych w kaletnictwie przy produkcji walizek, torebek, portfeli, pasków itp. BOTERM GTA-BT stosuje się również jako klej kontaktowy do klejenia m.in. skóry, tkanin, gumy, filcu, niektórych rodzajów wykładzin podłogowych, korka, tektury, płyty pilśniowej pomiędzy sobą oraz z twardym PCV, metalami, drewnem i betonem.

SPOSÓB UŻYCIA Przed użyciem klej dokładnie wymieszać. Klej i materiały sklejane doprowadzić do temperatury pokojowej. Powierzchnie gładkie łączonych materiałów zdrapać, a pył usunąć. Klej nanosić cienką warstwą na obydwie sklejane powierzchnie. W przypadku materiałów chłonnych (np. tkaniny, skóra) nanosić dwukrotnie, drugą warstwę po upływie około 20 minut po pierwszej. Odczekać ok. 15 minut (do całkowitego odparowania rozpuszczalnika). W celu zwiększenia wytrzymałości spoiny zaleca się aktywować warstwę naniesionego kleju w temperaturze ok. 55*C przez ok. 3 minuty. Złączyć elementy i prasować je przez 15 sekund pod ciśnieniem 0,4 – 0,5 MPa. Złącze uzyskuje pełną wytrzymałość po 3 dobach od chwili sklejenia.

Stan Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 1.1
Typ samochodu Autobusy, Samochody ciężarowe, Samochody dostawcze, Samochody osobowe
Producent części .
Numer katalogowy części .
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty