-
WŁÓKNINA POLIESTROWA FILTRACYJNA 200g/m2 FILTR 5mm






Wysyłka w ciągu | 48h |
Cena przesyłki | 18 |
Dostępność |
Duża dostępność
|
Waga | 0.15 kg |
Kod kreskowy | |
EAN |
Zamówienie telefoniczne: 602637149
Zostaw telefon |
WŁÓKNINA POLIESTROWA FILTRACYJNA, GRAMATURA 200g/m2
BARDZO SKUTECZNY FILTR POWIETRZA ORAZ WODY.
PROMOCJA, SUPER OFERTA - BARDZO NISKA CENA.

*1 szt = 1mb - jeden metr bieżący
*Szerokość rolki: 110cm +/-2cm
*Gramatura: 200g/m2
*Przybliżona grubość: 3mm
*Skład surowcowy: 100% poliester
*Nie chłonie wilgoci
*Wyprodukowana w Polsce
*Kolor biały
*Gatunek I
*Włókno posiada certyfikaty jakościOeko-Tex®Standard100
Charakterystyka: Włóknina filtracyjna jest wykonana w 100% z trudnopalnych włókien poliestrowych. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie nowe włókna bez dodatków z recyklingu. Włókno jest białe, czyste i świeże, posiada certyfikat Oeko-Tex®Standard100. Włóknina jest bezwonna, nie chłonie wilgoci, nie prószy się i nie wydziela żadnych związków chemicznych. Podczas produkcji włókna są nakładane na siebie przemiennie i delikatnie zgrzane przez co włóknina jest bardziej trwała.
Zastosowanie: Służy do produkcji filtrów powietrza i filtrów wody. Stosuje się ja w kabinach lakierniczych, różnego rodzaju wyciągach powietrza, sprężarkach, pompach, rekuperatorach, oczyszczaczach, wyciągach kuchennych, odkurzaczach itp. Służy do filtrowania wody. w akwariach, oczkach wodnych, basenach.
Ważne informacje: Włóknina jest cięta z rolki o szerokości 160cm. Kupując jedną sztukę, otrzymają Państwo 1mb (jeden metr bieżący), co daje kawałek o wymiarach: 110cm x 100cm. Kupując 2 sztuki, czyli 2mb otrzymają Państwo kawałek o wymiarach 110cm x 200cm. Kupując 3 sztuki, czyli 3 mb otrzymają Państwo kawałek o wymiarach 110cm x 300cm itd. W przypadku zakupu kilku sztuk, włókninę wyślemy w jednym kawałku. Przy większych zamówieniach jest możliwe, że skończy się rolka i rozpoczniemy rozkrój kolejnej. W takim przypadku otrzymają Państwo materiał maksymalnie w dwóch kawałkach.
Włóknina jest materiałem puszystym, przestrzennym, dlatego jej grubość jest wartością przybliżoną, jeżeli włóknina przez długi czas jest zgnieciona jej grubość się zmniejsza. Transport, składowanie w stanie zgniecionym, długotrwałe ugniatanie itp. wpływają na zmniejszenie grubości.
Uwaga Standardowo włóknina na czas transportu jest złożona w kostkę. Możemy włókninę wysłać kurierem zwiniętą w rulon, jednak w takim przypadku prosimy w wiadomości do sprzedawcy napisać "proszę zwinąć w rulon"
Do paczkomatu mieszczą się maksymalnie 8 sztuk włókniny złożonej w kostkę.
Stan | Nowy |
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 |
Kod producenta | varius |
Marka | Filtr (2) |
Nazwa handlowa | filtr |
- Sklep zamknięty