W DNIACH 23-31.07.2022

 PRZERWA URLOPOWA

 

Koszt i czas dostawy

1. Dostawa

Jeśli w ofercie nie jest podane inaczej, czas dostawy wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Czas liczony jest od momentu złożenia zamówienia w przypadku wybrania płatności przy odbiorze; natomiast  wybór: płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą- liczony jest on od dnia dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy(uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.)

Dostawa odbywa się w godzinach 09:00-17:00, jednak dokładny czas może być uzależniony od trasy kuriera

W przypadku, gdy nie wszystkie produkty dostępne są w magazynie, Varius zastrzega sobie prawo do zorganizowania częściowej dostawy najpóźniej w terminie 5 dni, o ile Klient akceptuje takie rozwiązanie.

2. Koszty przesyłki

Przesyłka w sklepie Varius jest darmowa.

3. Odbiór  osobisty

Odbiór osobisty jest możliwy pod adresem głównego magazynu sklepu tj.: VARIUS  ul. Piękna 13 85-303 Bydgoszcz.

Wejście bramą z portiernią po lewej stronie restauracji Cztery Pory.

Po przekroczeniu bramy proszę kierować się w prawo i iść do końca wzdłuż budynku.

O nas

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży wypełnień do poduszek i kołder, tkanin pościelowych, skór, filców i dodatków kaletniczych.

Wszystkie oferowane przez nas produkty to wyroby wysokogatunkowe, takie które spełniają najwyższe normy i są bezpieczne dla zdrowia. Oferujemy wyłącznie najlepsze i najtrwalsze produkty. Produkujemy włókniny puszyste oraz niektóre filce, pozostały asortyment pozyskujemy bezpośrednio od sprawdzonych producentów, dlatego uzyskujemy możliwie najlepszą cenę w stosunku do jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl