



FILC SZARY STABILIZOWANY Z KLEJEM 550G 0,5m2





Opis

*Filc samoprzylepny z mocnym klejem kauczukowym
*Stabilizowany, nierozciągliwy, średnio sztywny
*1szt = 0,5m2 - odcinek 150cm x 33 +/- 1cm
*Kolor: szary
*Grubość: około 3,5mm
*Gramatura: 550g/m2
*Szerokość rolki: 150cm +/-2cm
*Skład filcu: 100% poliester + klej kauczukowy
*Nie chłonie wilgoci
*Brzegi po rozkroju nie siepią się
*Wyprodukowany w Polsce
ść
Charakterystyka:
Oferujemy najwyższej jakości samoprzylepny, nierozciągliwy, dość sztywny filc poliestrowy z bardzo mocnym klejem kauczukowym, który jest zabezpieczony papierem perłowym (w zależności od partii papier może być żółty lub biały). Cechuje go bardzo dobre wykonanie, jest ładny, gładki, przyjemny w dotyku i bardzo trwały (praktycznie nie można go rozerwać), nie farbuje ani się nie odbarwia. Filc od strony kleju jest zaimpregnowany, dzięki czemu klej nie wysycha i przez bardzo długi okres zachowuje lepkość. Można go ciąć laserem i wypalać w nim wzory.
Jakość filcu i kleju znacznie przewyższa produkty konkurencji. Jesteśmy przekonani, że jest to najlepszy filc samoprzylepny jaki można dostać w naszym kraju.
Filc jest wykonany z nowych trudnopalnych, miękkich włókien syntetycznych, dzięki czemu nie rysuje lakierowanych powierzchni. Produkowany urządzeniem najnowszej generacji, zamiast metalowych igieł, włókna są poddane igłowaniu cienkimi strumieniami wody co powoduje, że jego jakość jest lepsza od filcu wykonanego tradycyjnym sposobem. Nie ma widocznych dziurek a co najważniejsze nie ma w nim połamanych igieł, zatem jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt.
Zastosowanie:
Podklejanie mebli, stołów, krzeseł oraz innych urządzeń i przedmiotów. Nie zwija się i nie odkleja podczas przesuwania mebli; Wyklejanie szuflad, szkatułek, lub ochrony przed obiciami; Produkcji rękodzieła, wyrobów artystycznych. W szkołach i przedszkolach do prac ręcznych z dziećmi; W przemyśle motoryzacyjnym do wyklejania powierzchni płaskich (filc nie rozciąga się): - kokpitów, schowków, bagażników; Do oklejania ścian, drzwi, blatów.; W szkołach, biurach, na halach produkcyjnych zamiast tablic korkowych do przypinania planów prac, informacji, notatek.
Ważne informacje:
Filc jest cięty z rolki o szerokości 150cm +/- 2cm. Sprzedajemy go w metrach kwadratowych.
Ważne informacje:
Kupując 1 sztukę, czyli 0,5m2 otrzymają Państwo kawałek o wymiarach 150cm x 33 +/- 1cm.
Kupując 2 sztuki, czyli 1m2 otrzymają Państwo kawałek o wymiarach 150cm x 66 +/- 1cm.
Kupując 3 sztuki, czyli 1,5m2 otrzymają Państwo kawałek o wymiarach 150cm x 99 +/- 1cm. itd
Przy większych zamówieniach możliwe, że skończy się rolka i otrzymają Państwo filc w dwóch kawałkach.
Opinie o produkcie (0)

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży wypełnień do poduszek i kołder, tkanin pościelowych, skór, filców i dodatków kaletniczych.
Wszystkie oferowane przez nas produkty to wyroby wysokogatunkowe, takie które spełniają najwyższe normy i są bezpieczne dla zdrowia. Oferujemy wyłącznie najlepsze i najtrwalsze produkty. Produkujemy włókniny puszyste oraz niektóre filce, pozostały asortyment pozyskujemy bezpośrednio od sprawdzonych producentów, dlatego uzyskujemy możliwie najlepszą cenę w stosunku do jakości.